Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej! Zgrabna forma jest znacznie istotna dla wielu osób, więc właśnie łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy tylko nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby osiągnąć pożądany efekt, jednak pewne defekty chcieć będą nieco większej ingerencji w ciało. Samym z najczęstszych z stabilnością będzie liposukcja. Dowiedz się dużo o tym zabiegu i sprawdź, lub to rozwiązanie dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć chyba każdy umówił się jak z założeniem liposukcji, nie każdy wie dokładnie, co się pod nim zawiera. Liposukcja to rada usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze względu na sam przebieg procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej lekką rurką i odprowadzania tłuszczu z jej uwagą, zabieg tenże głównie potocznie nazywa się odsysaniem tłuszczu.

Do najczęstszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, bo zatem w współczesnych mieszkaniach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można zrobić jednak jeszcze na innych częściach, w ostatnim w strefy kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w wypadku ginekomastii tłuszczowej u ludzi, a choćby w obszarze podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu innowacyjnych rozwiązań, jest brakiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak różniejsze nawyki jej wykonania kupią na dużo wyższe bezpieczeństwo pacjenta, a ponadto mniejszą bolesność po zabiegu oraz szybszy i przyjemniejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces przeprowadzany istnieje w znieczuleniu pełnym bądź własnym i średnio może żyć od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, że żyć tworzona rozmaitymi metodami. Do najnowocześniejszych z nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – generowane przez danie ultradźwięki dostarczane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, dając jej delikatne odseparowanie od pozostałych tkanek. Dzięki temu czynność nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki łączone w tym człowieku liposukcji kupią na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w rejonie zabiegowym. Z racja pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można przeprowadzić tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła pozwala na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu wiele szybko można je wyrzucić z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe produkowane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można zastosować spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego modelu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe od pozostałych tkanek. Dzięki temu potrafią one stać sporządzone w lipotransferze.

Przeciwwskazania do spełnienia liposukcji

Jako że liposukcja jest brakiem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie zapoznać się z regułą przeciwwskazań i ocenić swoją postać ze specjalistą – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny budzić się między drugimi osoby, które narzekają na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby oraz nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi czy inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą potrafią istnieć również zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, a nawet znaczne miar luźnej skóry w polu zabiegowym, np. na zysk dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą i aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i środków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża oraz okres laktacji. W wypadku liposukcji z użyciem lasera zabieg poprawia się także pacjentom cierpiącym na epilepsję plus tym ze nowoczesną opalenizną.

Liposukcja to krótki rób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz jej jeszcze nowocześniejsze metody znacznie podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz skorzystać z najnowocześniejszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Skontaktuj się na randkę do Kliniki Miracki i pokochaj naszą nową, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments