Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – ważna zatem zobaczyć po powracających trendach. Desenie, kolory, wzory i modele. Co jakiś czas możemy zaobserwować to również na wybiegach, jak i na ulicach. Częste i zapomniane rozwiązania modowe stoją się znów powszechne i chętnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które już powracają, i były na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo popularne było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym związaniem była tak czerń w parze ze jasnymi czy czystymi cekinami. Ta moda powraca – nie właśnie na ubraniach. Coraz powszechnie uzyskuje się cekiny, złote i srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one kojarzone z czernią, szarościami i czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe używają ten cel oraz realizują z jego wykorzystaniem baleriny, mokasyny, lecz również szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To buty z paskiem przy kostce, który dużo się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten rodzaj pojawia się coraz częściej na jezdniach a w garderobach gwiazd. Istnieją różne współczesne zmiany tych pantofelków. Są znane, lecz oraz na dużym obcasie. Współcześni projektanci obuwia przypominają ten typ, łącząc klasykę a nowoczesność są niezwykłe prace i modele. W tradycyjny rozwiązanie nawiązują do dalekich czasów, a również uaktualniają dawne trendy dodając im tych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko powracać do dalekich motywów dokładne je odwzorowując. Można doskonale podejmować się łącząc różne wzory oraz pisząc własny, sam sposób ubierania. Krótka fryzura, wyjątkowa plus ważna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te każde elementy wyróżniały lata 20. To kopalnia planów oraz fasonów na odświeżenie swojej szafy. Buty nawiązujące do nowej stylistyki nadadzą Twojej kreacji wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments